Vestuvių-PlanavimasLietuviškos Braškės Vestuvėms Vilniuje

VESTUVĖS IR BRAŠKĖS

Lietuviškos braškės vestuvėms yra viena iš pagrindinių šventinio stalo atributų. Galėtų nebūti arbūzo, apelsinų, ar kitų atvežtinių prekių, bet privalo būti braškių. Fotografuojant vestuves tenka matyti ant stalo ir braškių, bet jos dažniausia būna atveštinės. Į šampaną įmesti gal ir tinka, bet kai jos paragauji – tai ne prastesnis skonis nei tų saldžių guminukų.

Todėl, jei sakoma,kad vestuvės būna gyvenime tik kartą, tada ir braškės and Jūsų stalo turi būti tik lietuviškos, gaiviai kvepiančios, tarsi Jūsų šviežia meilė, kuri ką tik sumainė žiedus. Plius šventėje dalyvauja daugybė vaikų, kuriems reikalingas tik sveikas maistas. Be to pati braškė suteikia šventei teigiamos energijos jūrą. Geriausia derinti spalvas raudona su balta, todėl braškės ant baltos staltiesės atrodys tikra puošmena, išryškės ir raudonų rožių ir raudonų braškių savybės.

VESTUVINIAI BRAŠKIŲ TORTAI

Teko matyti ir braškinių vestuvinių tortų, kurie atrodo labai ispūdingai. Tuomet lietuviškos braškės vestuvėms atrodys dar prabangiau.

Tereikia jas užsisakyti iš mano šeimos „LIETUVIŠKOS BRAŠKĖS RIMKŲ ŪKIS” ir nuvežti jas ten, kur kepa vestuvių tortus. O kad viskas būtų garantuotai, su detalėmis įamžinta – užsisakyti mane kaip Jūsų vestuvių fotografą.

Dar galima tose pačiose kepyklose net piragėlių, keksų užsisakyti, o restorano organizatoriai, ar vestuvių planuotojai, tas pačias lietuviškas braškes vestuvėms pagardins ir papuoš net gaiviuosius gėrimus. Dar galima bus fotosesija su braškėmis padaryti. Gamtoje prie ažuolo, fone ežeras ir upė, o Jūs abu besibučiuojantys laikote braškes. Po to romantiška scena kur valgote braškę iš abiejų pusiu dviese, kol Jūsų lūpos susilieja, o širdys suartėja!

LIETUVIŠKOS BRAŠKĖS VESTUVĖMS

Na o po mano „Love Story” fotosesijos fantazijų paskaitykite mano kurtą eilėraštį apie „Lietuviškos Braškės Vestuvėms”:

Pakilus Rytinei Saulei Su Gaivia Šviesa,

Atėjo Jūsų Vestuvių Šventė Nejučia.

Jau Štai Nuotaka Aunasi Batus,

O Jaunikis Jau Purškiasi Kvepalus.

*

O Štai Fotografas Jau Atėjo,

Ir Blykstė žybsėti Jau Pradėjo.

Nuotaka Su Pašėlusia Šypsena Merkia Akį,

Pamates Nuotrauką Jaunikis Ima Apakti:

*

Ak Mano Meilė Kaip Gražu,

Aš Tave visada Mylėsiu, Turiu Tau Braškių!

Muzikantai Mūsų Laukia Trys,

O Restorane Mums Triaukštį –

Braškių Tortą Pastatys!

Lietuviškos Braškės Vestuvėms | Vestuvės Ir Braškės | Vestuvių Desertai