VESTUVIŲ FOTOGRAFAS VILNIUJE

Vestuvių Fotografas Vilniuje - Ir Visoje Lietuvoje

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS VILNIUJE. APIE MANE

Vestuvių fotografas Vilniuje Donatas Rimkus gimė 1984 m. liepos 27 d. Panevėžyje, o užaugo Anykščių krašte, miškingoje vietovėje. Tai turėjo įtakos vystytis meniškam jausmui, paauglystėje kuriant eilėraščius. Nuo 16 metų pradėjo domėtis kompiuterių technika ir tinklų administravimu – tai suteikė galimybę pažinti meną iš kitos sferos, kadangi teko ne tik braižyti tinklų topologijos brėžinius, tačiau ir surinkti kompiuterius, suprasti programų veikimą. Juk tas pas vyksta ir žmogaus pasamonėje, kai jis gimsta, mokosi atpažinti pasaulį, daiktus, aplinką – diegia savyje programas , žvelgiant iš psichologinės meno pusės.

Baigus kompiuterių technikos inžinieriaus bakalaurą atvykau gyventi į sostinę. Įsigijęs muilinę, laisvalaikiu fotografuodavau asmenines fotosesijas, o darbo dienomis dirbau vadybininku, klientų aptarnavimo specialistu, nes tai padėjo ne tik mokytis fotografijos meno fotografuojant fotomodelius, bet ir savęs pateikimo versle buvusiuose darbuose. Todėl 2011 metų vasarą nusipirkau profesionalią fototechniką ir pradėjau vestuvių fotografo Vilniuje karjerą. Po kelių mėnesių, mano darbus pamatęs fotografas vilniuje Romualdas Vinča, parodė mano klaidas ir pateikė su „Portreto Anatomija” fotografijos kursu, kur turiu tobulėti. Įsisavinęs žinias, pusės metų, tapau klasikinės portretinės fotografijos meistru, pritaikant žinias tiek komercinėje, tiek meninėje fotografijoje. 

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJOS MOKYKLA

Jau 8-erius metus dirbantis šį darbą, nufotografavęs daugiau nei 250 vestuvinių fotosesijų, supratau, kad sėkmė priklauso ne tik nuo fotografijos žinių, fototechnikos naujovių, bet ir nuo bendravimo su žmonėmis, tavo charizmatiškumo, kurį per gyvenimo patirtis ugdome kiekvienas. Šiuo metu vis daugiau žmonių, ne tik Lietuvoje, bet ir iš kitų pasaulio kampelių, pastebi mano darbus  ir nori sužinoti mano fotografijos šedevrų paslaptis, todėl apėmė noras sukurti hibridinės vestuvių fotografijos mokyklą, kurioje mokau žmones ne tik naujų fotografijos žinių, bet ir videografijos pamatų kūrybos.

APIE MANE. PASIEKIMAI

Geriausias Rudens Portretas ‘2013

„Žinau Viską” – Europos jaunimo informacijos tinklas „Eurodesk” parašė straipsnį apie mane

„Bescouted „– Esu Lietuvos fotografų TOP 15 pozicijoje

*

VESTUVIŲ FOTOGRAFO DONATO RIMKAUS DRAUGAI

Lietuviškos Braškės - Rimkų Ūkis

OLEGO „KROSNIŲ AMATAS”

DARŽELIS „MĖNULIO VAIKAI”

PROGINĖ SUKNELĖ LT

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS VILNIUJE | FOTOGRAFAS VILNIUJE | VESTUVIŲ FOTOGRAFAI VILNIUJE